Konstruktér-přípravář

Požadavky na uchazeče:

  • SŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy)
  • zkušenost s prací v konstrukčních programech - navrhování a projektování ocelových a popř. betonových konstrukcí
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • ochota cestovat, časová flexibilita
  • znalost práce na PC/Word/Exel/internet
  • znalost AJ výhodou

Náplň práce:

  • zpracování cenových nabídek, poptávek a zakázek do realizace
  • jednání se subdodavateli, projektanty
  • zpracování výrobní dokumentace ocelových pomocných konstrukcí

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní české firmě
  • základní fixní plat
  • bonusový systém
  • mobil, PC (po zapracování i pro soukromé účely)
  • další bonusy dle zapracování (stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou)
  • místo výkonu práce - Moravany u Brna

Vyberte pozici, která Vás zajímá!
Vyplňte své jméno!
Vyplňte svůj e-mail!
Vyplňte své telefonní číslo!
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Nahoru

Kalkulátor