Haly podle využití

Koupili jsme nová auta pro zaměstnance

auto 1Ve společnosti HAK PROFI myslíme na zázemí našich zaměstnanců. Běžným standardem je služební auto pro každého zaměstnance, který ve firmě nastoupí. Stavíme montované haly po celém Česku a expandujeme také na západní Slovensko. Proto je vlastní vůz pro každého pracovníka firmy nezbytný. Aby bylo cestování zaměstnanců pohodlnější a bezpečnější, pořídili jsme nedávno tři zbrusu nová auta

auto 3Nejde jenom o obnovu vozového parku. Na našich pracovnících nám záleží a chceme, aby se na cestách cítili příjemně, bezpečně a na místo realizace nové haly nebo jiné práce přijeli dobře naladeni. V rámci našich aktivit musí někteří z nich urazit velké vzdálenosti, proto je nutné, aby cesty probíhaly v klidu a dalo se při nich i odpočívat. Dbáme také na nutnou výbavu vozidel podle individuálních potřeb zaměstnanců. 

 

auto 2Chystáme se na pořízení dalších dvou vozidel. V rámci kariérního postupu dostane nové auto také ředitel společnosti. Auta necháváme polepit firemními symboly, proto je snadno poznáte na každém parkovišti. V HAK PROFI se snažíme jít lidem naproti.

Nahoru

Kalkulátor