Haly podle využití

Opláštění hal

1) Stěnové opláštění hal

Materiál a zpracování stěnového pláště doplňuje celkový dojem haly. Nabízíme rozličné typy opláštění podle přání zákazníka a s ohledem na tepelnou propustnost. Těšíme se na konstrukci nestandardních požadavků jako např. vytvoření celoskleněné stěny, přidání osvětlení a dalších Vašich nápadů a přání.

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Nejčastěji používané typy stěnových plášťů:

 • Polyuretanové panely nebo panely s výplní z minerální vaty s vodorovným nebo svislým kladením
 • Skládaný plášť ve skladbě "C" kazeta s vloženou tepelnou izolací, z vnější strany pohledový trapézový, nebo sinusoidní plech kladený vodorovně nebo svisle
 • Skládaný plášť s vnější pohledovou kazetou
 • Skládaný plášť s pohledovou vrstvou z keramických obkladů

Stěnové opláštění montované halyStěnové opláštění po stavbě montované halyDetail stěnového pláště na montované haleStěnové opláštění montované haly obchodního domu

 

2) Střešní opláštění hal

Díky montovanému způsobu konstrukce nám instalace střešního opláštění trvá pouze několik dnů. Zvolené materiály zaručují vynikající izolační vlastnosti. Vyrábíme střechy, na které se můžete spolehnout.

Nejčastěji používané typy střešních plášťů:

 • Bezvaznicový systém - střešní plášť s nosným tr. plechem, parotěsnou zábranou, tepelnou izolací (polystyren+ minerální vata) a horní vrstvou z hydroizolace (MPVC)
 • Vaznicový systém - polyuretanové panely nebo panely s výplní z minerální vaty uloženy na vaznicích

Střešní opláštění montované haly se světlíkemStřešní opláštění montované haly se světlíkem během realizace stavby  Detail střešního pláště montované haly Detail střešního pláště po stavbě betonové nebo ocelové haly

 


Doplňky střešního opláštění

Na přání zákazníka doplníme střechu o různé doplňky, které dodají účel jinak nevyužité ploše. Zejména se jedná o světlíky, hromosvody, okapové systémy, solární panely a panely na ohřev vody.

Typy střech

Stavíme všechny typy střech. Se zákazníkem se dohodneme na účelu budovy a podle toho zvolíme nejvhodnější typ střechy. Nejpoužívanější typy jsou:

 • sedlová
 • plochá
 • pultová
 

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Výplně otvorů

Vrata, světlíky

 • Vrata nabízíme s elektrickým pohonem a to sekční, rolovací nebo i klasická ocelová otvíravá či pojezdná.
 • Světlíky se používají nejčastěji jako obloukové, s hliníkovou konstrukcí zasklené polykarbonátovými deskami. Součástí pak mohou být větrací křídla s el. pohonem.
 • Další možností světlíků jsou světlíky šedové či bodové.

Okna, dveře

Okna i dveře je možno dodat v provedení plastových nebo hliníkových rámů, prosklených hliníkových stěn apod.

Výplň montované ocelové haly - světlík na střeše průmyslové haly Světlík montované haly z plastuvrata v ocelových montovaných haláchČervená vrata pro kamion u montované haly vchodové dveře a vrata montované haly oplasteni hal1prosklená stěna montované prodejní halyoplasteni hal2

 

 

Podívejte se také na obecnou stránku Montované haly pro více informací.

Poznejte více ocelové haly a betonové haly na samostatných stránkách.

Prohlédněte si velké portfolio našich referencí, které stále aktualizujeme.

Nahoru

Kalkulátor