Haly podle využití

Betonové konstrukce montovaných hal

Nabízíme realizace betonových hal v podobě železobetonového skeletu PREFA včetně střešního a stěnového opláštění pro různé druhy hal, skladů i administrativních budov. Náš odborný tým s dlouholetou praxí navrhne, vyrobí a smontuje vysoce stabilní železobetonovou konstrukci z betonových prefabrikátů. Provedeme také realizaci opláštění a výplní otvorů a zajistíme stavební připravenost těchto částí halProhlédněte si typy montovaných hal, které stavíme.

Železobetonová konstrukce - železobetonová hala DomossŽelezobetonová hala Merhautovo pekařství realizovaná firmou HAK PROFIStavba železobetonové haly AlmaniStavba nové velké betonové haly prováděná firmou HAK PROFI

 

Výhody železobetonových konstrukcí hal

  • vhodné pro stavbu velkých hal a budov, které vyžadují vysokou nosnost a životnost
  • vysoká pevnost v tlaku
  • vysoká požární odolnost (běžný beton se poruší teprve při teplotách 800 °C, ohnivzdorný beton při 1 000 °C a žáruvzdorný beton až při 1 600 °C)
  • jednolodní i vícelodní haly
  • jednotlivost a tvárnost

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Stavíme betonové ale i ocelové haly po celé ČR

Stavíme betonové konstrukce a betonové montované haly po celé ČR


Využití betonových konstrukcí pro montované haly

Betonové konstrukce PREFA jsou vhodné pro všechny typy montovaných hal a robustnějších konstrukcí o velikosti až 1 000 m2 s širokým využitím. Stavíme železobetonové průmyslové haly, prodejní, skladové a výrobní haly i administrativní budovy.

Průběh realizace železobetonové haly

Pokud se rozhodnete pro železobetonovou konstrukci haly, dodáme vám projekt statiky ke stavebnímu povolení, který je součástí dokumentace ke stavebnímu řízení. Dále realizujeme výrobu, dopravu stavebního materiálu a kompletní montáž betonové haly s dohledem kvalifikovaného stavbyvedoucího. Dodací lhůta je 4-7 týdnů a odvíjí se od velikosti objektu a sezónnosti.

Železobetonová hala Mandava ve výstavběŽelezobetonová konstrukce nové haly před dokončenímVelký průmyslový objekt - betonová hala s opláštěním MesaŽelezobetonová hala Zemako - sídlo společnosti

 

Povrchová úprava betonových konstrukcí

Železobetonové konstrukce mají standardní betonový povrch (viz technické a uživatelské podmínky pro dodávky železobetonových skeletových dílců). Prefabrikáty vyrábíme dle předmětových norem podnikových vycházejících z ČSN EN ISO 9001 a posuzujeme je na základě technických a uživatelských podmínek pro dodávky železobetonových skeletových dílců. Prefabrikáty vznikají z betonu třídy C 30/37, respektive C 40/50 dle statického návrhu. Nosnou i třmínkovou výztuž vyrábíme z oceli R 10 5005, minimální krytí výztuže je 25 mm.

Železobetonové prefabrikáty se skládají z čistě přírodních materiálů, v ojedinělých případech může dojít ke kolísání barevných odstínů na povrchu konstrukce, které však není na závadu a v žádném případě nesnižuje užitné vlastnosti prefabrikátu a haly jako celku.

Společnost HAK PROFI staví betonové haly

Co zajišťuje objednatel haly

  • inženýrskou sítí přesně vytyčené místo dodávky díla
  • základy stavby (můžeme také nabídnout)
  • příjezdová cesta a prostor na manipulaci s dílci
  • zajištění míst k napojení pro odběr vody a elektrické energie – max. 380 V

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Podívejte se také na obecnou stránku Montované haly pro více informací. Stavíme montované haly po celé České republice a dokonce i na Slovensku.

Projděte si naše reference a inspirujte se k vlastnímu projektu.

Zjistěte víc o kalkulaci ceny montované haly.

Nahoru

Kalkulátor