Haly podle využití

Grilovací sezóna v HAK PROFI

moc nam chutna v hak profiPracovní tým je pro nás v HAK PROFI vším, tak jsme vymysleli zajímavou novinku v oblasti stravování. Ujal se jeden z nápadů našich zaměstnanců - společně si v létě zagrilovat. A tak vznikla Grilovací sezóna v HAK PROFI, která nás moc bavila.

grilovani nas bavi v hak profiV létě jsme si pořídili do práce gril a venkovní nábytek na posezení. Celá tato myšlenka vyplynula z omezení restaurací kvůli Covid situaci. Strávit oběd s kolegy tak trochu jinak byl takový relax pro všechny - pánskou část bavilo grilovat, chystali jsme zeleninu, vybírali a zkoušeli různá masa apod. Super bylo, že jsme na chvíli vypadli z pracovního nasazení. Všichni máme navíc grilování spojené se zábavou a lidmi, které máme rádi, tak jsme si u toho každý odpočinuli, třebaže jsme někdy probírali i pracovní věci.

spolecne obedy v hak profi5. října se poté uskutečnila poslední grilovačka sezóny. Chtěli jsme využít posledního pěkného a teplejšího dne, takže jsme svolali firmu a společně poseděli, popovídali a zagrilovali si.

Průběžný teambuilding, vynikající jídlo, kousek pohody během pracovního dne a lepší nálada - takhle bychom shrnuli Grilovací sezónu v HAK PROFI.

Nahoru

Kalkulátor