Haly podle využití

Radíme: Montovaná hala a spotřeba energií

montovana hala_hak_profiTématem číslo jedna ve společnosti je zdražování prakticky všeho. Nejhůře jsou na tom energie. Nejinak je tomu v obchodu, průmyslu a podnikání, kde se náklady na energie navyšují násobně, protože je potřeba zaopatřit energiemi velké objekty a provoz v nich. A takovými objekty jsou i montované haly, které pro vás v HAK PROFI stavíme.

 

 

Pomůžeme vám s realizací haly od A do Z

Máte momentálně obavy pustit se do realizace nové montované haly, když se ceny energií šplhají závratně vysoko? Jako profesionálové na trhu (omrkněte reference) pro vás samozřejmě máme určitá řešení a doporučení, jak za energie ušetřit. Výstavbu haly vám přizpůsobíme na míru tak, aby její provoz nebyl do budoucna hrozbou podnikání a rozpočtů.

Kalkulátor ceny montované haly od firmy Hak ProfiPomáháme vám také držet pod kontrolou rozpočet celého záměru už od jeho začátku. Jako jedni z mála máme na webu přímo kalkulátor ceny montované haly, a proto budete mít hned orientační představu o finanční náročnosti výstavby. V kalkulátoru rovnou můžete označit, že budete u své haly požadovat zateplení.


Víme, jak v hale snížit spotřebu energií

Abychom snížili náklady na energie u nové montované haly, používáme izolaci, která zamezí tepelným ztrátám. Důležitá je také technologie opláštění montované haly a celkové zateplení. Moderní technologie umožňují vytápět halu velmi efektivně. Je důležité zamezit ztrátám.

oplasteni haly_svetlikModerními trendy je prosvětlení haly světlíky a okny, fotovoltaika na střeše haly či hospodaření s dešťovou vodou, která může být použita jako užitková, apod. Jednotlivé technologie lze uplatit jak pro ocelové montované haly, tak pro betonové montované haly. Technologií, která se zřejmě v dalších letech a desetiletích rozvine, jsou zelené střechy i pro montované haly.

Pokud vás spotřeba energií ve stávající či nové hale bezprostředně trápí, napište nám, rádi vám poradíme. Stovky realizací montovaných hal nám už od roku 1997 poskytly mnoho informací o následné spotřebě energií.


Přehled technologických možností ke snížení spotřeby energií v hale

  • využití kvalitních materiálů s izolačními schopnostmi
  • kvalitní opláštění se systémem zateplení podle přání zákazníka
  • oplasteni montovane_halysendvičové panely jako zateplení u ocelových montovaných hal
  • moderní vytápěcí systémy – rádi prokonzultujeme a poradíme
  • světlíky a dobře izolovaná okna a okenní systémy
  • vlastní fotovoltaika na střeše haly – vlastní elektřina pro halu
  • hospodaření s dešťovou vodou – technologicky poradíme
Nahoru

Kalkulátor