Haly podle využití

Ocelová konstrukce

Jako stavební firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru víme, jak nejlépe využít sílu a pružnost oceli pro vytvoření odolných, funkčních a esteticky zajímavých staveb. Ocelová konstrukce nabízí flexibilitu a efektivitu pro svá stavební určení. Je ideální pro rychlou montáž, umožňuje přizpůsobení vzhledu a je odolná vůči nepříznivým podmínkám. Výborná volba pro montované haly.

Ocelová konstrukce montované halyOcelová konstrukce montované haly příhradováStavba montované haly za pomoci ocelové konstrukce Ocelová konstrukce jako nosný skelet ocelové haly

 

Výhody ocelové konstrukce

  • rychlá realizace stavby
  • nízká hmotnost ocelové konstrukce i celé haly
  • vysoká variabilita ocelové konstrukce
  • možnost využití i dalších stavebních materiálů (např. sklo, dřevo, hliník, ...)
  • ocelovou konstrukci i celou halu lze v budoucnu upravit
  • jednoduchá demontáž, 100% recyklovatelnost

Naší specializací jsou montované haly s ocelovou konstrukcí

Zaměřujeme se především na stavbu montovaných hal, kde využíváme ocelových konstrukcí pro jejich nesporné výhody. Ať už potřebujete prostor pro výrobu, skladování, prodej nebo jakékoliv jiné využití, jsme připraveni poskytnout vám řešení na klíč.

Montovaná ocelová konstrukce - realizace od firmy HAK PROFIOcelová konstrukceStavba montované ocelové haly - základní ocelová konstrukce příhradová Detail ocelové konstrukce příhradové u nově montované haly

 

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Ocelovou konstrukci lze využít pro haly s tímto zaměřením:

Pokud však potřebujete ještě odolnější konstrukci haly, realizujeme také betonové haly.

Stavíme ocelové konstrukce a montované haly po celé republice

HAK PROFI mapa referenci

Naše služby u ocelových konstrukcí

  • Projektování ocelových konstrukcí: Náš tým zkušených projektantů připraví projekt ocelové konstrukce přizpůsobený vašim specifickým potřebám.
  • Výroba a dodání ocelových konstrukcí: Vyrábíme a dodáváme ocelové konstrukce nejvyšší kvality, včetně všech potřebných komponentů pro montáž.
  • Montáž ocelových konstrukcí: Provádíme kompletní montáž ocelových konstrukcí, včetně zajištění veškerého potřebného povolení.
  • Stavba montovaných hal z ocelových konstrukcí: Realizujeme montované haly s ocelovou konstrukcí uvnitř. Provedeme opláštění a stavba je během krátké doby hotova.

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Spolehlivý partner v oblasti ocelových konstrukcí

Věříme, že naše dlouholetá zkušenost, odborné znalosti a vysoká úroveň zákaznického servisu nás činí ideálním partnerem pro vaše projekty ocelových konstrukcí. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžeme naplnit vaše vize prostřednictvím výhod ocelové konstrukce montovaných hal.

Nahoru

Kalkulátor