Haly podle využití

Opláštění hal

2) Střešní opláštění hal

Díky montovanému způsobu konstrukce nám instalace střešního opláštění trvá pouze několik dnů. Zvolené materiály zaručují vynikající izolační vlastnosti. Vyrábíme střechy, na které se můžete spolehnout.

Nejčastěji používané typy střešních plášťů:

  • Bezvaznicový systém - střešní plášť s nosným tr. plechem, parotěsnou zábranou, tepelnou izolací (polystyren+ minerální vata) a horní vrstvou z hydroizolace (MPVC)
  • Vaznicový systém - polyuretanové panely nebo panely s výplní z minerální vaty uloženy na vaznicích

Střešní opláštění montované haly se světlíkemStřešní opláštění montované haly se světlíkem během realizace stavby  Detail střešního pláště montované haly Detail střešního pláště po stavbě betonové nebo ocelové haly

 


Doplňky střešního opláštění

Na přání zákazníka doplníme střechu o různé doplňky, které dodají účel jinak nevyužité ploše. Zejména se jedná o světlíky, hromosvody, okapové systémy, solární panely a panely na ohřev vody.

Typy střech

Stavíme všechny typy střech. Se zákazníkem se dohodneme na účelu budovy a podle toho zvolíme nejvhodnější typ střechy. Nejpoužívanější typy jsou:

  • sedlová
  • plochá
  • pultová
 

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Nahoru

Kalkulátor