Haly podle využití

Typy montovaných hal

montovana hala_od_hak_profiNaše montované haly, ať už z betonu nebo oceli, jsou navržené tak, aby splňovaly celou řadu průmyslových, logistických a komerčních potřeb. Pojďte si s námi projít v rámci rozcestníku jednotlivé typy hal, které realizujeme, a načerpejte více informací o celém stavebním záměru. Největší výhodou našeho webu je jednoduchá kalkulace ceny montované haly pomocí kalkulátoru, který vám obratem sdělí orientační cenu stavby. Více informací o kalkulátoru najdete na speciální stránce.

Stavíme pro vás tyto typy montovaných hal

Průmyslové a výrobní haly

hak profi_stavi_prumyslove_halyNaše průmyslové a výrobní haly splňují všechny normy. Můžete si vybrat betonové výrobní haly nebo ocelové výrobní haly. U průmyslových a výrobních hal se většinou využívá betonový skelet. Haly jsou navrženy pro náročné provozní podmínky, podporují efektivní průmyslový provoz a výrobní procesy, přičemž kladou důraz na bezpečnost pracovníků. Důležitou roli hraje také exteriér – opláštění haly.

Více o průmyslových a výrobních halách.


Skladové haly a logistická centra

hak profi_stavi_skladove_halyJedná se o haly optimalizované pro skladování a snadnou manipulaci s nákladem - zbožím. Naše skladové haly a logistická centra poskytují efektivní řešení pro vaše přepravní a skladovací potřeby. Jsou navrženy tak, aby maximalizovaly skladovou kapacitu a usnadnily přístup k zásobám. Opět je možné je řešit betonovým nebo ocelovým skeletem (vč. žárového zinkování).

Více o skladových a logistických halách.


Sportovní haly

hak profi_stavi_sportovni_halyNaše sportovní haly nabízejí flexibilní, bezpečné a příjemné prostředí pro různé sportovní aktivity. Od tělocvičen po tenisové kurty, naše haly jsou navrženy s důrazem na pohodlí sportovců i případných diváků. Lze vystavět betonovou nebo ocelovou sportovní halu. Oproti přetlakové (nafukovací) hale vydrží déle, lze ji upravovat a jsou u ní nižší náklady na provoz.

Více o sportovních halách.


Administrativní budovy

hak profi_stavi_administrativni_budovyStavíme elegantní a funkční montované administrativní budovy nebo haly, které jsou navrženy pro podporu efektivních pracovních procesů. Jsou ideální jako sídlo firmy, například dále kombinované s logistickou, výrobní či skladovou halou. Zaměřujeme se na pohodlí a produktivitu zaměstnanců, přičemž dbáme na kombinaci estetiky a praktičnosti.

Více o administrativních halách a budovách.


Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.


Autosalony

hak profi_stavi_autosalonyRealizujeme montované haly pro autosalony, které kombinují důležitou estetiku s praktickými potřebami prodeje. Vzhled budovy - showroomu je zaměřen tak, aby dokonale prezentoval vozidla, poskytoval komfort zákazníkům a podporoval efektivní prodejní procesy. Je možné vystavět betonovou nebo ocelovou halu pro autosalon. Skelet lze i kombinovat.

Více o autosalonech.


Prodejní a obchodní centra

hak profi_stavi_obchodni_haly_a_nakupni_centraNaše montované haly pro prodejní a obchodní centra jsou navrženy tak, aby podporovaly pohodlný nákupní zážitek. Poskytují dostatek prostoru pro různé typy obchodů a maximální flexibilitu pro uspořádání prodejních ploch. Stavíme betonové a ocelové obchodní haly, betonové jsou mnohem častější, protože se vyznačují delší životností. 

Více o prodejních a obchodních halách.


Zemědělské haly

zemedelska hala_od_hak_profiNámi vystavěné zemědělské haly jsou robustní, praktické a odolné vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o ideální řešení pro skladování zemědělských produktů, strojů nebo chov zvířat. Nabízíme flexibilní a ekonomické řešení pro široké spektrum zemědělských potřeb. U montovaných zemědělských hal se hojně využívá obou typů skeletu - betenového i ocelového.

Více o zemědělských halách.


Speciální haly

hak profi_stavi_specialni_halyPotřebujete řešení na míru? Realizujeme speciální haly, které jsou navrženy tak, aby splňovaly unikátní potřeby a specifikace vašeho podnikání nebo výroby a skladování. Nezáleží na tom, jak specifické jsou vaše požadavky, naše týmy jsou připraveny navrhnout řešení, které je přizpůsobeno přímo vám.

Více o speciálních halách.


Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Nahoru

Kalkulátor