Haly podle využití

Typy hal: Od výrobních hal po malé autosalony

montovana hala_od_hak_profiMontované haly představují klíčový prvek mnoha odvětví, od průmyslu přes sport až po zemědělství. Díky široké škále materiálů, technických postupů výstavby a dispozic splňují tyto haly potřeby různých projektů, takže jsou ideální pro moderní podnikání a obchodní aktivity. Montované haly stavíme už od roku 1997, takže vám rádi se záměrem pomůžeme a máme velké zkušenosti.

 

betonova konstrukce_montovane_halyV HAK PROFI realizujeme betonové i ocelové montované haly. Každý z těchto typů konstrukce haly má své výhody i nevýhody. Všechny tyto informace s vámi probere náš odborný tým, který vám poradí nejlepší řešení haly přesně pro váš účel využití. Zakládáme si na osobním přístupu a profesionalitě.

Více informací o výhodách i nevýhodách obou typů hal najdete v samostatném článku.

obchodni centrum_od_hak_profiPodle zaměření se pak setkáváme s průmyslovými a výrobními halami, které jsou domovem pro stroje, zařízení výrobní linky; skladovými halami a logistickými centry, která jsou navržena pro efektivní distribuci zboží; nebo sportovními halami, kde se konají nejrůznější sportovní události. Nezapomeňme na autosalony, kde se vozidla nejlépe prezentují formou showroomu, či zemědělské haly, které skrývají vše od strojů, krmiva až po stáda zvířat.

Podívejte se na speciální stránku Typy montovaných hal.
 


skladova a_administrativni_halaAť už potřebujete skladový prostor, sportovní arénu nebo místo pro prezentaci produktů, vždy se nabízí montovaná hala, která bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. V dnešním rychle se rozvíjejícím světě budou montované haly nadále hrát klíčovou roli pro svou jednoduchost, rychlost výstavby a efektivitu. A protože stavíme montované haly po celém Česku, neváhejte se nám ozvat kdykoliv a odkudkoliv. Zároveň můžete použít kalkulačku ke zjištění orientační ceny montované haly.

Nahoru

Kalkulátor