Haly podle využití

Zateplené montované haly - výhody a cena

Zateplené montované haly jsou v době kolísavé energetické situace stále oblíbenějším a hlavně strategickým řešením nejen pro výrobní, skladovací a logistické provozy. Pokud hledáte spolehlivé a udržitelné řešení pro vaši firmu, zateplená montovaná hala je správnou volbou. Nejde jen o ekonomickou stránku provozu, ale i ekologickou. Je nutné minimalizovat energetické ztráty. Moderní materiály a technologie možnosti zateplení vylepšují. Mrkněte na přehled s typy montovaných hal, které stavíme.

Zateplené montované haly podle účelu provozu

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Výhody zateplených montovaných hal

Energetická úspornost

Zateplené montované haly jsou navrženy tak, aby minimalizovaly tepelné ztráty. Celkem snadno v nich můžete udržovat stabilní teplotu bez nadbytečného využívání energie. Náklady na energie provozu klesnou.

Rychlá instalace

Jednou z největších výhod montovaných hal je rychlost realizace. V porovnání s tradičními stavbami se montované haly staví mnohem rychleji a efektivněji. Šetří se čas a peníze, které by jinak musely být vynaloženy na tradiční stavební proces.

Flexibilita

Zateplené montované haly jsou velmi flexibilní, co se týče parametrů, rozměrů i vzhledu. Mohou být navrženy a postaveny přesně podle vašich potřeb. Individualizace je zásadní přednost. Ideální pro firmy, které mají specifické požadavky na své výrobní, skladovací, administrativní a další prostory.

Udržitelnost

Montované haly jsou udržitelným řešením pro vaše podnikání. Materiály používané při stavbě montovaných hal jsou často recyklovatelné a mohou být snadno demontovány a znovu použity. Montované haly pomohou snížit vaše náklady na likvidaci odpadů a také vaši ekologickou stopu.

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Stavíme montované haly po celé ČR, navrhneme zateplenou i pro vás

HAK PROFI mapa referenci

Technologie zateplených montovaných hal

Polystyrenová deska: Používáme na zeteplení střešního pláště v kombinaci s minerální vlnou. Jedná se o střešní plášť s PVC hydroizolační fólií. Technologie snižuje energetickou náročnost budovy.

Sendvičové panely: Hlavní z technologických možností pro zateplení montovaných hal. Panely jsou vyrobeny z izolačního materiálu (mineralní vlna, pěna apod.) a jsou umístěny mezi dvě kovové nebo plastové desky. Tyto panely jsou pak připevněny k rámu haly. Sendvičové panely používáme i na stěnový plášť haly.

Zjistěte hrubou cenu Vaší montované haly. Pomocí našeho kalkulátoru se ihned dozvíte přibližnou cenovou kalkulaci pro stavbu Vaší haly.

Nahoru

Kalkulátor